Hakkımızda

Altınev Mobilya markasıyla hizmet veren Hasan Taşkıran ; 1989 yılında İzmir Alsancak 'ta Taşkıran yatak mobilya olarak start vermiş ve 2006 yılında kadar imalat, mağaza, showroom , satış olarak faaliyet göstermiştir.

Daima kalitesi ile üst sınıf butik mobilya yapısı ve özellikle avangart stille Hasan Taşkıran markasını İzmir ve Ege dışında yurtdışında da duyulmasını sağlamış ve bir çok kişilerin yaşam alanlarında yazlık, ev ve villalarına şıklık , dekor ve iyi bir hava katmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında bilinen bir çok mobilya firmasına danışmanlık ve ar-ge olarak destek vermiştir.

Yapılan imalatlar , tarzı stili ile geliştirilen modellerle ev , işyeri, ofis olarak butik tarzda birçok deklarasyona imzalar atmıştır. Bunun yanı sıra eğitim kökenli olan Hasan Taşkıran markasını yurt içi - yurt dışı birçok entarmasyonel mobilya fuar ve sempozyumlarına, konferanslara katılarak hem markanın oluşmasını sağlamış hem aldığı bilgi birikim ve tecrübelerini satış perakende ve mobilya dekorasyon konusunda İzmir vizyonun gelişlmesine katkılarda bulunmuş bu alanda İzmir'e istihdam sağlamıştır.

İzmir'de yabancı misyona da önem vermiş, Nato-Fransız kültür-kent hastanesi yabancı Caml Philipmorris üst düzey çalışanları gibi kişi ve kurumalara çok iyi işler yapmış insanların kaliteyi butik tarzı avangard mobilyayı yaşamalarını sağlamıştır.

Altınev - Hasan Taşkıran mobilya dekorasyon firması; İsveç, Endonezya ve İtalya'daki prestije dünya markası firmalarıyla da partnerlik ilişkilerini geliştirmekte dünya gündemini takip etmektedir.

Kalite şıklık kişiye özel tasarım model ve avangarda tarzıyla ve yaşam alanında, evinde, yazlığında özel olmak isteyenlerin markası Altınev -Hasan Taşkıran Sizlerden gelecek talepleri en iyi şekilde sunmaya hazırdır.

Sevgi ve saygılarımızla.